Weergaven navigatie

Evenement weergaven navigatie

Vandaag
  • The Red Strats in De Brink

    Schilderwerken De Boer Zaal

    The Red Strats, Tribute to Cliff and the Shadows, in De Brink. 

    Als u eens een optreden zou willen bijwonen met de muziek van Cliff & the Shadows, ZZ en de Maskers, Jumping Jewels, Rene & the Alligators, Buddy Holly e.a kom dan op zondag 6 oktober naar De Brink in Obdam. Een heerlijk optreden dat u niet mag missen en waarbij volop gedanst kan worden!

  • Koffiesoos in de Brink test

    Koffiesoos in De Brink

    Klaver Giant Foyer

    Locatie Sociaal Cultureel-Centrum De Brink Datum Iedere even week Zaal Klaver Giant Foyer Entreeprijs Gratis toegang Tijdstip 10.00 uur - 11.30 uur Men hoorde regelmatig dat bewoners een plek missen om elkaar te ontmoeten onder het genot van een kopje koffie. Nu is er dus die gelegenheid tijdens De Koffiesoos. Eens per twee weken op […]

  • Cursus Italiaans voor Beginners, Blok 1

    Cursus Italiaans voor Beginners, A0

    Bij voldoende animo gaat de cursus Italiaans voor Beginners in september 2025 beginnen.
    Een mooie taal om te leren. Tijdens deze beginnerscursus Italiaans leert u de grondbeginselen van de taal.
    Het zijn 12 lessen van anderhalf uur, dus totaal 18 lesuren.
    De lessen worden gegeven door Antonio Vizzino.

  • Kunstlezing door Martijn Pieters: Thuis bij Ter Borch. 17de -eeuwse schilderkunst in Zwolle

    Schilderwerken De Boer Zaal

    Op donderdagavond 11 december verzorgt kunsthistoricus Martijn Pieters weer een interessante kunstlezing in De Brink. Dit maal over Thuis bij Ter Borch. 17de -eeuwse schilderkunst in Zwolle.

    Niet alleen in Amsterdam, maar ook in andere handelssteden bloeiden de kunsten gedurende de 17de eeuw. Zoals in Zwolle bijvoorbeeld, waar vierhonderd jaar geleden de kunstenaarsfamilie Ter Borch met de telgen Gerard ter Borch en Gesina ter Borch woonden en werkten.

  • BRUCIFIED (Bruce Springsteen tribute) in De Brink

    Schilderwerken De Boer Zaal

    Met een ongeëvenaarde passie voor The Boss en zijn legendarische live-energie brengt Brucified een eerbetoon aan Bruce Springsteen dat door merg en been gaat.

  • Repair Café in de Brink

    Repair Café in de Brink

    Klaver Giant Foyer

    Elke derde woensdag van de maand, van 9:30 tot 11:30 uur zullen er enthousiaste, handige klusjesmannen en vrouwen aanwezig zijn die gaan proberen uw kapotte spullen te repareren. Dit kan van klein huishoudelijke apparaten (die onder uw arm mee te nemen zijn) tot een bolletje vervangen van uw fietslamp.

  • Yoga in De Brink

    Yoga in De Brink

    Hatha Yoga - Geraldine Musch

    Yoga op maandag-dinsdag-woensdag, donderdag en vrijdag.

    Leven is in beweging zijn. Yoga is goedbeschouwd een van de weinige sporten waarbij je je hele lichaam beweegt. Dat maakt yoga feitelijk functioneler en helpen bij het neerhalen van fysieke en geestelijke blokkades. Ervaar het zelf!

    Gratis
  • Fit by Me

    Fit by Me

    Sportzaal

    Fit by Me - Lisette Sinnige

    Op woensdagavond van 19.00 tot 20.00 uur Fulltime Body Training

    Eerste proefles is gratis!

    Gratis